Modely

Zpět

BMW R 18 TOUR

Potrpíš si na styl, exkluzivitu, řídíš se heslem „objem ničím nenahradíš“ a tvoje vášeň pro cruisery nezná hranic? Tak to nesmíš chybět na našem eventu BMW R 18 tour.

Nejenže ti nabídneme modely BMW R 18 na testování, ale budeš mít tu možnost být mezi prvními motorkáři, kteří uvidí naší jedinečnou přestavbu R 18 - Henne Tribute. O té nalezneš více informací na: www.bmw-motorrad.cz

A aby toho nebylo málo, na eventu chystáme něco opravdu velkého, co nikde jinde neuvidíš! A právě ty budeš mezi prvními, kdo to spatří. Tak přijeď a pociť s námi vůni benzínu a vytříbenost motorů boxer. Těšíme se na tebe!

 Co tě čeká a nemine:

  • Vyjížďka s modely BMW R 18 First Edition, BMW R 18 Classic nebo BMW R nineT
  • Prohlídka jedinečné přestavby BMW R 18 – Henne Tribute
  • Speciální překvapení
  • Občerstvení

Motocykly BMW R 18 jsou ukázkou toho, že vzpomínáme na minulost a myslíme na budoucnost. BMW R 18 cituje z naší historie a ikonických prvků, které jsme podrobili důslednému dalšímu vývoji. Jedná se o působivý cruiser s motorem o největším zdvihovém objemu, jaký jsme kdy postavili. Perfektní ovladatelnost, design i zvuk. Kdo nepozná na vlastní kůži, nikdy neuvěří. SOUL IS ALL THAT MATTERS.

1. TERMÍN: 17. - 18. 8. 2021 

KDE: CARTEC PRAHA, PRŮBĚŽNÁ 80, PRAHA

REGISTRACE >>> ZDE <<<


2. TERMÍN: 23. - 24. 8. 2021 

KDE: CARTEC OSTRAVA, RUSKÁ 3018, OSTRAVA - VÍTKOVICE

REGISTRACE >>> ZDE <<<

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat