Modely

Zpět

BMW R nineT Scrambler

Jízda bez pravidel

  • Motocykl byl vyroben tak, aby překonával všechna úskalí s naprostou lehkostí. Klasický, vzduchem chlazený  boxer o objemu 1200 ccm s dvěma nahoře umístěnýma výfukovýma koncovkama, dodávají motocyklu opravdovou sílu a zajistí, že rozezní ulice každým přidáním plynu.
  • Zrealizujte Vaše sny a užijte si burácení plného plynu, motor jen čeká, až bude moct naplno zakřičet.

Konec silnice není koncem Vaší cesty

  • S naprostou lehkostí Vám R nineT Scrambler umožní jezdit si po svém a zažít svobodu v každém ujetém metru. 
  • Díky výše umístěným řídítkům a přesunutému sedlu  získává řidič komfortní jízdní pozici a autentický pocit z jízdy na klasickém scrambleru.  

Nekonvenční, sebejistý a přesto poslouchá na slovo

  • Představy můžete změnit ve skutečnost. Nyní je Vám k dispozici originální BMW Motorrad příslušenství a doplňky, které neuniknou jedinému oku. 
  • Čirá ocelová palivová nádrž v monolit matt metalíze a další jedinečné detaily staví Scrambler mezi vysoce kvalitní klasiku. 
  • S tímto chladnokrevným dravcem zároveň budete vždy v bezpečí, ucítíte kvalitu, spolehlivost a přesnost v řízení. To vše podtrženo ABS a ASC ve standardní výbavě. 

Motor
TypVzduchem chlazený čtyřdobý dvouválec Boxer, dva vačkové hřídele a čtyry radiálně vyrovnané ventily na válec, centrální vyvažovací hřídel.
Výkon81 kW (110 koní) při 7 750 ot/min
Úprava paliva9 l/100 km
Jízdní vlastnosti
Nějvětší rychlostNad 200 km/h
Spotřeba paliva
4,5 - 5,9 l/100 km
Přenos energie
Spojka
Suchájednolamelová spojka, hydraulicky ovladatelná
Převodovka
Šestistupňová synchronizovaná převodovkas šikmým ozubením
Pohon
Spojovací hřídel
Podvozek / brzdy
Rám
Třídílný, skládající sez jedné části vpředu a dvou vzadu, motor součástí nosné konstrukce, odnímatelný rám zadního tandemového sedla
Rozvor kol
1 522mm
Pneumatiky předu / vzadu
120/70R 19 – 170/60 R 17
Brzdy vpředu
Dvoukotoučové,průměr 320 mm, čtyřpístkové třmeny
Brzdy vzadu
Jednokotoučové, průměr 265mm, dvoupístkový plovoucí třmen
ABS
BMWMotorrad ABS
Rozměry / hmotnost
Délka
2 175mm
Hmotnost prázdného vozidla
220 kg
Celková přípustná hmotnost
430 kg
Obsah nádrže / z toho rezerva
17 l /cca. 3,5 l


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat