Modely

Zpět

CarTec Enduro Experience.

Milí příznivci BMW Motorrad a jízdy v jedné stopě,

chcete zdokonalit své jezdecké umění a posunout své limity jízdou na ostrém enduru?

Vyzkoušejte, jaké neopakovatelné zážitky můžete v terénu zažít, a jak se může pobavit ten, kdo do terénu ještě nikdy nezavítal a přihlaste se na kurz BMW CARTEC ENDURO EXPERIENCE.


KDY: SOBOTA 31.8. 2019 v 8:30 nebo 13:30

KDE: MX PARK KARVINÁ


Máme pro Vás připraveny testovací modely BMW Motorrad řady GS, profesionální instruktory, doprovodný program, občerstvení a to vše za zvýhodněnou cenu.

CENA KURZU: 990,- Kč/osoba

PRO VÝBĚR ČASU SE PROSÍM REGISTRUJTE ZDE.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat