Modely

Zpět

JEDINEČNÁ NABÍDKA BMW MOTORRAD PŘIJÍŽDÍ!

Sport, dobrodružství, nebo cestování? Motocykly ze stáje BMW Motorrad nabízí to nejlepší z těchto tří světů. Stroje pro každého, kdo miluje pocit jízdy v jedné stopě a nekonečné síly na každé cestě.

CarTec Ostrava pro Vás připravil jedinečnou nabídku cenového zvýhodnění, která je množstevně i časově omezena.

Využijte této atraktivní akce a pořiďte si továrnu na každodenní RADOST Z JÍZDY!

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS JEŠTĚ DNES.

> KOMPLETNÍ NABÍDKA MOTOCYKLŮ <

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat