Přeskočit na obsah
CarTec Group

Náplň práce:

  • Opravy a diagnostika částí vozidel za pomoci nejmodernějšího vybavení
  • Montáž doplňků a příslušenství
  • Provádění běžného pravidelného servisu

Požadujeme

  • SŠ/ SOU automechanik / mechatronik
  • Zkušenosti v oboru a min. 3 letá praxe
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • společnost s českým vlastníkem
  • motivační platové ohodnocení (provizní systém)
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
  • zaměstnanecká sleva při koupi vozu BMW
  • přátelský kolektiv a pěkné pracovní prostředí
  • občerstvení na pracovišti
  • náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
  • odměna za doporučení 15 000 Kč
  • tankování za výhodné ceny
  • firemní akce

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici poprosíme o zaslání Vašeho CV a pár slov o Vás.

Rádi bychom Vás požádali o GDPR souhlas dle Vašich preferencí.