Modely

Zpět

LIMITOVANÁ NABÍDKA NEOMEZENÝCH DOBRODRUŽSTVÍ.

BMW R 1250 GS A BMW R 1250 GS ADVENTURE VČETNĚ BOČNÍCH A HORNÍCH KUFRŮ! 

ZVÝHODNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKA AŽ 44 000 KČ.


BMW GS zanechává stopy pneumatik v písku, prach na Vaší bundě a vzpomínky v srdci… S limitovanou nabídkou BMW R 1250 GS a BMW R 1250 GS Adventure neexistují překážky. "Co si vezmete s sebou na další cestu?" Cokoliv potřebujete k dobývání neznámých krás a náročných výzev si můžete sbalit díky BMW vario a hliníkovým bočním a horním kufrům.PRO INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU A VÍCE INFORMACÍ SE NA NÁS NEVÁHEJTE OBRÁTIT!


>>> KONTAKTOVAT PRODEJNÍ TÝM <<<
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat