Modely

Zpět

CarTec Praha

"PRONAJMI SI MOTOCYKL A ZAŽIJ NEZAPOMENUTELNÉ ZÁŽITKY."

Chceš si o víkendu spontánně vyrazit na výlet nebo podniknout vyjížďku za západem slunce? Splníme tvé motorkářské sny! Z naší nabídky si vybereš svůj oblíbený stroj, na kterém se chceš vydat na cestu.

Vyber si pomocí online rezervačního systému vhodný termín a zvol jako dealera CarTec Praha.

 >>>SNADNÁ REZERVACE PŘES APLIKACI RENT A RIDE <<<


JAKÉ PŘEDPOKLADY BYS  MĚL(A) SPLNIT PRO PRONÁJEM MOTOCYKLU?

Abys mohl(a) vyrazit na cestu, je třeba splnit ještě několik podmínek. Na místě potřebuješ občanský  průkaz a zkušenosti na motocyklu. V Německu a většině evropských zemí potřebuješ řidičský průkaz skupiny A. V případě pochybností se potřebné informaci dozvíš také ve smluvních podmínkách našich prodejců nebo přímo v průběhu rezervace. Tam najdeš mimo jiné také informace o kauci a její výši.


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat