Modely

Zpět

NASEDNI A JEĎ!
#NeverStopChallenging

Po téměř nekonečné zimě nám opět začala dlouho očekávaná sezona a s ní i vítr v zádech a nové motorkářské výzvy. Nezáleží, jak daleko pojedeš, zda jedeš sám nebo v partě, či jak dlouho jezdíš! Vychutnej si opět pocit svobody. Jenom ty, motorka a zážitky, které ti už nikdo nesebere. NASEDNI A JEĎ!

Nejmodernější bezpečnostní systémy a inovativní technologie se postarají o to, abys byl na své cestě vždy v maximálním bezpečí a pohodlí. Ať už je tvoje cesta krátká, nebo dlouhá, s našimi novými BMW modely roadsterů to bude vždycky pořádná jízda, ze které se nebudeš chtít utrhnout. #NeverStopChallenging


BMW G310 R

Přesně takový je stroj BMW G310 R. Sice se říká, že všechno má svůj čas, ale BMW G 310 R ti ho umí hodně ušetřit. S technologií Ride by Wire tě suverénně proveze městem a dopraví i za jeho hranice, zatáčku po zatáčce. Zažiješ ryzí požitek z jízdy už od prvního otočení plynem. Ať už máš před sebou kilometrů 5 nebo 50, s touhle mašinou si užiješ každý naplno! Nečekej a jeď!

REZERVUJ SI TESTOVACÍ JÍZDU >>>

KONTAKTUJ PRODEJCE >>>BMW F 900 R

Tlukot srdce, zvýšený tep a touha po dobrodružství - pokud to vystihuje to, co cítíš, když sedáš na mašinu, seznam se s motorkou BMW F 900 R! Ať už se chystáš na jakoukoliv cestu, s touhle divoškou zažiješ spoustu zábavy! Dynamický roadster přímo čeká na to, co na něj vymyslíš... Touhu mění ve vášeň a zážitky, co ti nikdo nevezme! Nasedni a jeď! 

REZERVUJ SI TESTOVACÍ JÍZDU >>>

KONTAKTUJ PRODEJCE >>>BMW S 1000 R

Neskutečná síla, kterou můžeš mít perfektně pod kontrolou. Zvenku dynamický roadster, uvnitř DNA superbiku, to je BMW S 1000 R. Tahle mašina se nebojí zkrátka ničeho. Už jednoduše není cesty zpět, jednou si s ní začneš a nenechá tě přestat... Každou výzvu bere útokem! A co ty? troufáš si? 

REZERVUJ SI TESTOVACÍ JÍZDU >>>

KONTAKTUJ PRODEJCE >>>BMW R 1250 R

Nedělej kompromisy! Nasedni a užívej si každou vteřinu jízdy. Že chceš sdílet s někým tuhle vášeň z jízdy? BMW R 1250 R to cítí stejně! Ideální pro projížďky při západu slunce, ale i pokud si budeš chtít zařádit. Proč multitalent? Nadčasový design, silný motor, nadupané a inovativní technologie, to všechno pod jednou kapotou!

REZERVUJ SI TESTOVACÍ JÍZDU >>>

KONTAKTUJ PRODEJCE >>>


K pořádnému stroji potřebuješ také pořádné oblečení, kterým se nejen sladíš ke své motorce, ale především ti zajistí pohodlnou a bezpečnou jízdu bez starostí.

PŘILBA STREET X
Přilba Street X pro všestranné použití na silnici kombinuje komfort a bezpečnost s moderním designem. Je aerodynamicky optimalizovaná v aerodynamickém tunelu zaručuje příjemnou aeroakustiku. Mezi chytré detaily výbavy patří plynule nastavitelná sluneční clona a omyvatelný a vyměnitelný interiér.

PROZKOUMAT >>>


BUNDA RACE FLOW
Kompletní výstroj na léto díky sportovní pánské textilní bundě RaceFlow. Její vysoký podíl pro vzduch propustného síťového materiálu zajišťuje perfektní ventilaci těla a paží v horkých dnech. Šířka pasu je nastavitelná pomocí cvočků. Standardní výbava zahrnuje chrániče na ramenou a loktech.

PROZKOUMAT >>>


TENISKY RIDE
Někdy se dokonce i motorkáři chtějí procházet městskou krajinou pěšky – nejlépe v lehkých teniskách vyrobených z vysoce kvalitní hovězí kůže, které se hodí k džínám stejně jako k motocyklovému obleku. Vycpávka řadicí páčky, zesílení a chrániče jsou zárukou nezbytné bezpečnosti.

PROZKOUMAT >>>

20. 4. 2021

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat