Modely

Zpět

Nové barvy a volitelná výbava pro ještě více bezpečí a potěšení z jízdy.

ROZJEĎTE ROK 2018 V NOVÉM!

Modelový rok 2018 přináší mnoho modernizací do výrobního programu BMW Motorrad. 


BMW Motorrad Spezial.

  • Tovární individualizace pro váš motocykl.


BMW Motorrad Conectivity

  • Rychlé a bezpečné zprostředkování informací bez vyrušení od řízení.


BMW R 1200 GS/ BMW R 1200 GS Adventure

  • Pro zvýšení úrovně bezpečnosti a potěšení z jízdy jsme přidali celou řadu volitelné výbavy (např. Emergency Call, doplňkové LED světlomety v novém designu, asistent rozjezdu HSC, nová generace aktivního podvozku Dynamic ESA s funkcí automatického udržování výšky)


BMW R 1200 RT

  • Tento model vstupuje do roku 2018 nejen s novými barvami, ale také s optimalizovaným ABS Pro, stejně jako s dynamickým brzdovým světlem ve standardní výbavě.


BMW R 1200 R/ R 1200 RS/ S 1000 XR/ C 650 Sport/ C 650 GT/ F 700 GS/ F 800 GS/ F 800 GS Adventure

  • Zvýšenou vizuální přitažlivost těchto modelů zaručují nové barevné kombinace.


BMW S 1000 RR

  • Srdce se vám rozbuší, když uslyšíte titanový výfukový systém Akrapovič, který je nově ve volitelné výbavě.Kompletní informace naleznete jako soubor ke stažení. Pokud Vás zajímají novinky ze světa BMW Motorrad během celého roku, tak neváhejte sledovat také náš facebookový profil.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat