Modely

Zpět

Nové BMW F 900 R a BMW F 900 XR

#NEVERSTOPCHALLENGING

Chceš zažít nadšení a ovládat výkon? Toužíš zažít ten speciální okamžik? Zvládat i ty největší výzvy? Pokud ano, tak je tu pro tebe nové BMW F 900 R nebo F 900 XR. 

S novým motorem o zdvihovém objemu 895 cm3, 92 Nm při max. 6500 otáčkách/minutu, je F 900 R výkonný a agilní roadster, zatímco F 900 XR je skvělý pro každodenní sportovní jízdy a vysoký výkon. 


NOVÉ BMW F 900 R.

DYNAMICKÉ, PROGRESIVNÍ, INTUITIVNÍ.

 • Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, abys rozpoutal hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok.


NEBOJ SE - TOUŽÍ JEN PO ZÁBAVĚ.

 • Za robustním vzhledem modelu F 900 R se skrývá čisté potěšení z jízdy. Jeho přesné hrany zdůrazňují atletiku stroje jako napnuté šlachy. Vypadá koncentrovaně, plně vytrénovaně. Přední část je agresivní. Světlomet a kokpit sedí kompaktně na hlavici řídítek. Jako pěsti bojovníka: Číhají v úkrytu a každý zlomek sekundy jsou připravené k útoku. Nádrž je vepředu: pro optimalizované rozložení hmoty a krátkou záď vozidla. Kompaktní tlumič podlah stroji dodává drsný vzhled.


VÍCE TOČIVÉHO MOMENTU DO ŽIVOTA. 

 • Intuitivní, spontánní a dynamický – nemusíš čekat na chvíle štěstí. Jednoduše si je užiješ podle chuti a nálady. Vysokorychlostní dvouválcový řadový motor modelu F 900 R přináší od 4 500 do 8 500 ot/min nad 87 Nm. Tedy přesně v rozsahu otáček, kde je výkon nejzábavnější.


ZAČÁTEK JE SNADNÝ - VARIANTA A2 MODELU F 900 R.

 • Model F 900 R je k dostání také ve variantě A2 s výkonem 95 koní. Tuto variantu můžeš používat, máš-li řidičský průkaz A2. Užij si hned od začátku intuitivní ovládání F 900 R.


ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY DO ZATÁČKY. 

 • Adaptivní světlomety modelu F 900 R se automaticky zapnou při náklonu od 7°. Samostatné LED prvky v hlavním světlometu zajišťují nejlepší možné osvětlení vnitřní oblasti zatáčky. Pro větší pohodlí a bezpečnost v každé zatáčce.


PŘIZPŮSOBENO - ALE POUZE Z HLEDISKA ERGONOMIE.

 • Ergonomie modelu F 900 R je orientována na přední kolo a uspořádána jako u sportovního modelu. Jeho šest různých výšek sedel, nastavitelné ruční páky a dostupná vysoká řídítka umožňují téměř každému najít svou ideální polohu. Čelní sklo je k dispozici také ve vysoké verzi a nabízí tak pohodlnou ochranu proti větru i na větší vzdálenosti. Díky tomu každý najde model F 900 R, který mu nejlépe vyhovuje.  Také to rozumíme pod pojmem Dynamic Roadster.


PŘINÁŠÍ VĚTŠÍ POTĚŠENÍ Z JÍZDY.

 • S volitelně dostupnými jízdními režimy Pro budeš jezdit do zatáček i po rovině ještě rychleji a s ještě větším potěšením: Zahrnují mimo jiné bezpečnostní asistenční systémy ABS Pro, Dynamickou kontrolu trakce (Dynamic Traction Control – DTC), Dynamické ovládání brzd (Dynamic Brake Control – DBC) a Řízení točivého momentu motoru (MSR). DBC zajišťuje větší bezpečnost při brzdění a nové MSR zabraňuje podkluzování nebo proražení zadního kola během spontánních činností souvisejících plynem nebo řazením. Asistent řazení Pro nebo elektronicky stavitelný podvozek Dynamic ESA spojují sportovní dynamiku s pohodlím: pro ještě větší potěšení z jízdy.


NOVÉ BMW F 900 XR.

VÝŠE, RYCHLEJI A JEŠTĚ DÁLE.

 • XR představuje nekompromisní spojení sportovního ducha a jízdy na dlouhé vzdálenosti. Adrenalin den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku pořádně vychutnáš – kilometr po kilometru. Sám vzrušující design již naznačuje potenciál stroje. Ve vzpřímeném pohodovém sedu budeš chráněn před větrem i nečasem: je jasné, že to budeš jen ty, kdo určí, kdy tahle jízda skončí!


 JASNÁ ŘEČ TĚLA – NEZAMĚNITELNÁ XR.

 • Výkon modelu F 900 XR je zřejmý na první pohled. Výrazné LED světlovody nově vyvinutého světlometu zdůrazňují dominantní charakter modelu F 900 XR – pocit, který znáš nejlépe. Dynamiku ještě podtrhuje opláštění. Precizní hrany definují výbojný design. Úzká a vizuálně krátká zadní část předurčuje sportovní geny tohoto přeborníka na velké vzdálenosti.


VZPŘÍMENĚ A UVOLNĚNĚ.

 • Na konci dne budeš mít pocit, že jsi skoro nic neujel a nebudeš věřit údaji na tachometru.: To je ergonomie F 900 XR. Je navržena pro sportovní výkon na dlouhé vzdálenosti. Za přední ochranou si tak podmaňuješ zatáčku za zatáčkou. Maximální variabilita platí nejen pro výšku sedla od 775 do 870 mm, ale i pro nastavitelnou řadicí páku a dvoustupňové nastavení čelního štítu. Jak ty, tak tvůj spolujezdec si užijete každý kilometr jízdy, a to díky optimální poloze stupaček a sedadel.


TVŮJ PULZ V KLIDU: 92 NM

 • Díky ideálnímu výhledu daleko před sebe projedeš každou zatáčku sebevědomě a klidně. Jednu po druhé, znovu a znovu. Přesně v duchu #NeverStopChallenging. Pokud tě žene nenasytná touha mířit stále dál a dál, pak pro tebe máme správného parťáka: vysokorychlostní dvouválcový řadový motor modelu F 900 XR dodá mezi 4 500 a 8 500 ot/min přes 87 Nm. Individuálně zvolené Dynamic ESA zajišťuje optimální tlumicí komfort a velmi stabilní ovládání. Na vedoucí pozici rád ponecháš ostatní za sebou.


XR OD ZAČÁTKU: VARIANT A2 MODELU F 900 XR.

 • Není důvod vzdávat se myšlenek o dlouhých cestách a potlačovat svou intuici: k mání je i varianta 95 k modelu F 900 XR, kterou si můžeš pořídit s řidičským průkazem A2.


S CÍLEM VIDĚT KUPŘEDU - A TO DOSLOVA.

 • F 900 XR stanovuje standardy i v oblasti světel. Disponuje adaptivními světlomety – poprvé ve střední třídě. Tato technologie je umístěna do nově vyvinutých LED světlometů a optimálně tak osvětluje plochu od 7°: jednoznačné plus pro jízdu v noci nebo při špatné viditelnosti.


SYSTEMATICKÁ BEZPEČNOST.

 • Mnoho dalších inovací přispívá k potěšení z jízdy a naprosté pohodě. Dynamické ovládání brzd (DBC) a regulace točivého momentu (MSR) zaručují vyšší bezpečnost při nouzovém brzdění, prudkém výpadku plynu a při potřebě náhlého řazení.


PRO VÍCE INFORMACÍ SE NA NÁS NEVÁHEJTE OBRÁTIT.

KOMPLETNÍ NABÍDKA MOTOCYKLŮ.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat