Přeskočit na obsah
CarTec Group

20.3. – 26.3. 2023

Přátelé, motorkáři, díky všem, kteří jste si s námi užili Oslavu 100 let od založení BMW Motorrad v týdnu od 20.3. do 26.3.

V rámci tohoto týdne jsme si měli možnost na našem showroomu prohlédnout, za doprovodu promítání dobových videí, výstavu historických motocyklů. Mezi nimi byly dvě unikátní přestavby modelu R 100 do velmi oblíbeného stylu Cafe Racer, nebo model R 50 v úpravě pro hradní stráž. Nechyběly ani originální kousky, konkrétně model K1, nebo vůbec první GS – R 80 G/S.

Celý týden jsme zakončili sobotní vyjížďkou. V rámci oslav proběhly dvě besedy s cestovatelem a novinářem Michalem Pertlíčkem. Na závěr jsme si užili tradiční night party, v rámci které, jsme vyhlašovali soutěžní kvíz a soutěž pro jezdce nejblíže a nejdále vzdáleného místa. Hřebem večera byla tombola, ve které jsme díky vám vybrali nemalou částku pro charitativní účely.

Ještě jednou děkujeme za vaši účast a doufáme, že jste si Týden oslav 100 let BMW Motorrad užili stejně jako my (nebo alespoň jako někteří z nás). Těšíme se na vás na dalších akcích. V showroomu CarTec Praha, na silnicích nebo polních cestách, nebo kdekoli na motorkách.

Váš tým BMW Motorrad CarTec Praha

FOTOGALERIE