Modely

Zpět

Podzimní CarTec Motorrad Foto Challenge

Motorkáři, motorkářky, příznivci značky BMW Motorrad,

Léto nám již skončilo a s příchodem podzimu se i nezadržitelně blíží i konec motorkářské sezony, i když vybraní otrlí dobrodruzi budou určitě pokračovat i přes zimu.

V rámci letošního loučení s hlavní Motorrad sezonou jsme si pro vás připravili podzimní CarTec Motorrad Foto Challenge, v rámci které vyhrává každý. Na 4 nejúspěšnější pak čekají ceny, ze kterých se jim rozbuší jejich motorkářské srdce.

Jak se můžeš zapojit do soutěže?

Podmínky soutěže jsou snadné. Pro zapojení do soutěže stačí nastartovat váš moto-stroj, vyrazit na výlety a vyfotit se na 4 námi určených Foto Pointech. Fotky poté pošli na mailovou adresu moto@bmwcartec.cz s předmětem "Motorrad Foto Challenge".

Foto Pointy:

  1. CarTec Olomouc - recepce
  2. Restaurace Kyčerka, Velké Karlovice
  3. Červenohorské sedlo, Jeseníky
  4. STEEL RING Třinec - stupně vítězů

Fotky můžeš posílat do 30. listopadu 2022 do půlnoci, ale POZOR. Ty nejlepší ceny čekají na ty nejrychlejší z vás.

Jaké ceny na tebe čekají?

Jak už bylo řečeno, odměněn bude každý, kdo se zvedne z gauče a pošle nám fotku ze všech Foto Pointů. Odměnou vám bude 20% sleva na zboží z kolekce BMW Motorrad a BMW Motorrad příslušenství.*

Pro první 3 nejrychlejší Motorrad démony, kteří splní Foto Challenge jako první máme připravené:

  1. místo: Motorrad voucher v hodnotě 6.000 Kč
  2. místo: Motorrad voucher v hodnotě 4.000 Kč
  3. místo: Motorrad voucher v hodnotě 2.000 Kč

Navíc vyhodnotíme motorkáře s nejoriginálnější sadou fotek, kterého odměníme voucherem na zapůjčení motorky na víkend.


Při plnění Foto Challenge ti přejeme hodně štěstí a především Radost z jízdy.

Tým CarTec Ostrava Motorrad

------------------------------------------

* Vztahuje se pouze na zboží skladem nebo dostupné u dodavatele. Vztahuje se pouze na zboží z kolekce BMW Motorrad a přílušenství BMW Motorrad. Slevový kód 20% se nevztahujena zlevněné zboží.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat