Modely

Zpět

PROKLIČKUJ MEZI AUTY NA SKŮTRU BMW.

S našimi skútry střední velikosti se s výzvami mobility ve městě vypořádáš snadno! S modely C 400 X a C 400 GT získává ranní špička novou dimenzi, tvoje trasa se stane otevřeným prostorem a město si jednoduše užiješ ještě víc! Abys jej mohl pořádně prozkoumat, chce to slušnou kondici a někoho, kdo ti bude dělat komfortního průvodce nejen přes týden, ale i při víkendových cestách za přírodou. Teď už ti zkrátka nic neuteče!

KUFR ZDARMA

Při koupi skladového skútru BMW C 400 X dostaneš kufr v hodnotě 17 600 Kč včetně DPH zdarma a při koupi BMW C 400 GT v hodnotě 16 600 Kč včetně DPH zdarma! 

Můžeš si vybrat hned z několika barevných variant (černá, bílá, šedá a červená). Součástí je celý set včetně plotny k jeho připevnění. Velkou výhodou je, že jej můžeš zamknout přímo klíčem od skútru. Vyraž do práce či na kafe bez obav!

Nabídka platí do vyprodání zásob.


ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

PRO VÍCE INFORMACÍ SE NA NÁS NEVÁHEJTE OBRÁTIT.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA NAŠICH MOTOCYKLŮ.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat