Modely

Zpět

RADOST Z JÍZDY DOSTUPNÁ PRO KAŽDÉHO.

JE TO JEDNODUCHÉ. ZAČNĚTE SE BAVIT HNED.

Nyní je ideální čas na to být spontánní a užít si čistou radost z jízdy. Je to také ideální šance jak začít nová dobrodružství. Dostupná pro každého, to je zkušenost, kterou nabízíme s exkluzivní letní nabídkou na modely BMW G 310. Atraktivní splátka od 2 566 Kč (vč. DPH) / měsíčně**, ale hlavně helma BMW Street X a voucher na motoškolu "Přijďte se projet"*** v ceně motocyklu, to je léto jak má být!


BMW G 310 R - ČISTÁ RADOST Z JÍZDY.


BMW G 310 R je tou nejjednodušší cestou k radosti z jízdy. Rukopis BMW se jednoznačně nezapře i v této malorážce. Nečekejte a zarezervujte si testovací jízdu.

  • Od 2 566 Kč (vč. DPH) / mesíčně**
  • BMW helma Street X
  • Voucher na motoškolu "Přijďte se projet"***


BMW G 310 GS - KAŽDODENNÍ HLAD PO DOBRODRUŽSTVÍ.


Přestaňte snít. Buďte spontanní a začněte s nečím nevšedním. Dobrodružství čeká za dveřmi, stačí si ho osvojit. BMW G 310 GS vás provede nejen městskou džunglí. Nečekejte a zarezervujte si testovací jízdu. 

  • Od 2 898 Kč (vč. DPH) / měsíčně **
  • BMW helma Street X
  • Voucher na motoškolu "Přijďte se projet"***


Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.

Kompletní nabídka motocyklů ZDE.


* Letní nabídka je limitovaná na skladové BMW G 310 R a G 310 GS. Nelze kombinovat s jiným komerčními účely a nabídkami zároveň. Pro více informací o nabídce a konkrétních modelech nás prosím kontaktujte.

 **Nabídka financování G 310 R / 2 566 Kč

Doporučená cena motocyklu 129 990 Kč vč DPH


**Nabídka financování G 310 GS / 2 898 Kč

Doporučená cena motocyklu 149 990 Kč vč DPH

BMW Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. Uvedená splátka je včetně havarijního pojištění (spoluúčast 10%/min. 10 000,- Kč) a povinného ručení, má charakter předběžné a orientační kalkulace v délce 60 měsíců, 50% akontace z doporučené ceny. Nejedná se o příslib ani o závaznou nabídku financování UniCredit Leasing CZ, a.s. Smlouvy o financování mohou být mezi klienty a UniCredit Leasing CZ, a.s. uzavřeny pouze v písemné formě.

Uvedená nabídka financování je určena pro podnikatele - plátce DPH a je platná do 30. 9. 2019.

BMW Financial Services si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry.
Pro více informací a nabídku platnou pro spotřebitele nás prosím kontaktujte.

***Voucher na motoškolu zahrnuje jednodenní kurz motoškoly Přijďte se projet. Více informací ohledně jeho uplatnění naleznete u vašeho prodejce BMW Motorrad.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat