Modely

Zpět

Služby a servis

>> OBJEDNAT NA SERVIS ONLINE DO CARTEC PRAHA

>> OBJEDNAT NA SERVIS ONLINE DO CARTEC OSTRAVA

>> OBJEDNAT NA SERVIS DO CARTEC OLOMOUC

BMW Motorrad Service: 100% spokojenost.

BMW je zkratka pro vysoce kvalitní produkty s vyspělou technologií, dobrým zpracováním a vysokou spolehlivostí. Ale BMW je mnohem více: je to skupina nadšených lidí, kteří sdílejí radost z jízdy na dvou kolech - a to jak kterýkoliv majitel BMW, tak kvalifikovaní pracovníci v celé síti BMW Motorrad.

Z tohoto spojení pro nás vyplývá vysoký závazek: vždy nabídnout ty nejlepší služby. Dosáhli jsme tohoto cíle, jen pokud jste byli 100% spokojeni. Vaše spokojenost je náš cíl.

 Důležitým prvkem pro optimální služby jsou originální díly BMW, protože pouze spojení kvalifikovaného výkonu a nejvyšší kvality výrobku dělá BMW i po mnoha letech.

Neustálý vývoj našich produktů vyžaduje být vždy o krok napřed. Již během vývoje hrají servisní služby významnou roli a aspekty údržby a snadné opravy motocyklů BMW se optimalizují do samotného motocyklu BMW. Jako jediný výrobce motocyklů BMW rovněž nabízí rychlé a přesné řešení problémů pomoci nejmodernější počítačové diagnostiky.

Všechny náhradní díly pro Vaše BMW jsou vyrobeny pod nejpřísnější kontrolou BMW a zajišťují správnou funkci stejně jako původní díly z prvovýroby. Jsou dokonale přizpůsobeny a sedí. Nic víc si nelze přát.

V případě, že k nám nemůžete motocykl dovézt (příp. je nepojizdný) nabízíme možnost zapůjčení přívěsu. Tuto službu nabízíme celoročně, včetně zapůjčení popruhů pro upevnění motocyklu, za částku 350Kč/24h. Pro využití této služby prosím kontaktujte pracovníky našeho servisu.


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat