Modely

Zpět

Asistenční služby

BMW Motorrad stanovuje špičková měřítka i v servisních službách na cestách. Abyste se i v případě poruchy1 mohli spolehnout na tento vysoký standard, vyvinuli jsme pro Vás a Váš motocykl BMW službu BMW Motorrad Mobile Care. Vyjímečný balíček asistenčních služeb nabízí bezplatnou pomoc Vám i Vašemu motocyklu BMW neomezeně po celé Evropě.

BMW MOTORRAD MOBILE CARE JE VŽDY NABLÍZKU – 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Asistenční služba je Vám k dispozici na telefonním čísle 844 666 333 v rámci ČR, nebo +420 222 803 447 v zahraničí.

Rozsah BMW Motorrad Mobile Care:


POMOC PŘI PORUŠE PŘÍMO NA MÍSTĚ

BMW Motorrad Mobile Care přebírá náklady za asistenci při poruše do 30 minut práce technika nebo do maximální výše 100 EUR.

  • Pomoc při defektu pneumatiky
  • Pomoc v případě drobných událostí

ODTAH K NEJBLIŽŠÍMU SERVISNÍMU PARTNEROVI BMW MOTORRAD

Pokud nemůže být porucha odstraněna přímo na místě, uhradíme náklady za odtah k nejbližšímu servisnímu partnerovi BMW Motorrad.


DALŠÍ CESTA VOZIDLEM TAXISLUŽBY

V případě poruchy uhradíme jednu nebo vice cest vozem taxislužby, až do výše 80 EUR

PŘENOCOVÁNÍ V HOTELU

V případě, že k poruše došlo vice než 50 km od místa Vašeho bydliště, uhradíme náklady na hotel pro řidiče a spolujezdce, dokud nebudou dokončeny opravy, max. 4 noci.

NÁHRADNÍ VOZIDLO K POKRAČOVÁNÍ V JÍZDĚ

Převezmeme za Vás náklady na náhradní vozidlo až do 3 pracovních dnů plus víkend v ČR a až do 5 pracovních dnů plus víkend v zahraničí.

POKRAČOVÁNÍ V CESTĚ NEBO NÁVRAT DOMŮ

Náklady spojené s pokračováním v cestě, nebo s návratem domů vlakem nebo letadlem uhradíme až do výše 650 EUR.

 VYZVEDNUTÍ A PŘIVEZENÍ VAŠEHO MOTOCYKLU BMW1BMW Motorrad Mobile Care definuje poruchu jako technickou závadu na voze, která zabraňuje vozu pokračovat v jízdě. Nároky na úhradu prostřednictvím BMW Motorrad Mobile Care jsou možné ve všech případech, kdy za poruchu není odpovědný řidič a kdy nebyla způsobena vnějšími vlivy.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat