Modely

Zpět

BMW Motorrad Individual

Každý motorkář je jiný. Co se týče charakteru, ambicí a důvodů, proč především chceme jezdit na motocyklech. Důvodem k tomu je i náš vzhled samotný. Jsme všichni jedineční. Od každého z nás je tu jen jeden svého druhu. Tak proč bychom měli všichni jezdit na stejném motocyklu?

Již od samého počátku jsme se zaměřili na harmonickou integraci součástí do celkového vzhledu motocyklu, což znamená, že všechny díly BMW Motorrad, nebo jiných předních výrobců jsou skvěle zakomponovány do konceptu vašich motocyklů a propůjčují tak motocyklu konzistentní a exkluzivní vzhled.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů, spojených s tradicí a uměleckým zpracováním, dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity. Vylepši si svůj motocykl až na nejvyšší úroveň se speciálním vybavením, speciálními funkcemi, exkluzivním lakem, individuálně navrhnutým polepem, či fólií a volitelným příslušenstvím. Nech si vše precizně namontovat a upravit těmi, kteří znají tvůj motocykl BMW nejlépe. Námi.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pokud Vás zajímají všechny novinky ze světa BMW Motorrad a CarTec Group tak sledujte také náš facebookový profil.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat