Modely

Zpět

BMW Motorrad Premium Selection


BMW Motorrad Premium Selection nabízí vysokou kvalitu prodeje ověřených ojetých motocyklů. Všechny nabízené motocykly v programu premium selection prochází přísnou technickou kontrolou kvality (360° check), která tímto garantuje dobrý technický stav podložený servisní knížkou.

Možnost prodloužení záruky na 2 roky. Tato záruka chrání majitele před nepředvídanými náklady na opravy a díky ní můžete cestovat zcela bez starostí. Platí totiž po celé Evropě.


2-LETÁ ZÁRUKA

 Naše záruka prémiového výběru je navržena tak, aby vám poskytovala klid a zajistila vám dobrodružství, které leží před vámi. Jsme pyšní na vysoké standardy a věříme, že všechny schválené motocykly by také měly těžit z prémiové záruky.


CERTIFIKOVANÁ KONTROLA KVALITY MOTOCYKLU

 Aby bylo zajištěno že budete mít naprostý klid na duši, musí všechny naše schválené motocykly projít přísnými technickými kontrolami kvality spolu s certifikovanou dokumentací dodanou v místě předaní.

Náš závazek poskytovat prvotřídní kvalitu s naším programem BMW Motorrad Premium Selection dokazuje, proč jsme při nákupu schváleného motocyklu jasná volba.


PLNÁ SERVISNÍ HISTORIE

Náš program BMW Motorrad Premium Selection vyžaduje, aby byl každý schválený použitý motocykl vybaven kompletní servisní historií a dokumentací.


OVĚŘENÍ HISTORIE MOTOCYKLU

Chceme, abyste měli naprostou důvěru v náš program BMW Motorrad Premium Selection, proto vám chceme poskytnout všechny správné informace o našich motocyklech, abyste se mohli kvalifikovaně rozhodnout o dalším nákupu. Proto každý schválený motocykl projde nezávislou kontrolou kilometrů a historií, takže víme, že nebyl odcizen, odepsán nebo je stále předmětem finanční dohody.


NABÍDKA MOTOCYKLŮ BMW MOTORRAD PREMIUM SELECTION >

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat