Modely

Zpět

Ceník náhradních dílů

Po vložení katalogového čísla dílu zjistíte jeho cenu.

VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI TÝKAJÍCÍ SE PANDEMIE KORONAVIRU NABÍZÍME ONLINE OBJEDNÁNÍ VŠECH NÁHRADNÍCH DÍLŮ. 

NABÍZÍME TAKÉ ZASLÁNÍ NÁHRADNÍCH DÍLŮ NEBO JEJICH BEZKONTAKTNÍ PŘEDÁNÍ.

 

Pro objednávky nebo informace nás prosím kontaktujte::

ND pro automobily - objednavkynd@bmwcartec.cz

ND pro motocykly -  moto-dily@bmwcartec.cz


Ceny uvedené v tomto ceníku jsou doporučené a nezávazné. Společnost CarTec Ostrava s. r. o. si vyhrazuje právo na možnost chybné interpretace čísla dílu a ceny dílu.


Vyhledávání

Výsledky hledání

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat