Modely

Zpět

Rozšíření záruky

Prodloužená záruka pro motocykly BMW

Již v minulém roce jsme začali nabízet  prodlouženou záruku na nové a ojeté motocykly BMW a to i v případě, že jste si motocykl nepořídili u dealera BMW. Malé nebo velké poruchy se s postupem času nedají vyloučit ani u nejlepších strojů, kterými motocykly BMW zaručeně jsou. Tato záruka chrání majitele před nepředvídanými náklady na opravy a díky ní můžete cestovat zcela bez starostí. Platí totiž po celé Evropě.

V závislosti na rozsahu pokrývá téměř všechny díly motocyklu. Přehled dílů, které záruka nepokrývá,  si prosím prohlédněte v  přiložených smluvních podmínkách.

Záruku lze uzavřít až na 24 měsíců bez ohledu na to, kolik kilometrů zákazník za tuto dobu na svém motocyklu ujede.  V den uzavření záruky nesmí mít motocykl najeto více než 30.000 km.  Záruka musí být sjednána před ukončením 2/3 leté záruky výrobce a platnost prodloužené záruky začíná běžet po ukončení tovární. Až od celkového počtu 50.000 najetých kilometrů hradí zákazník část materiálových nákladů, která je odstupňována podle ceny materiálu a počtu ujetých kilometrů. Plnění záruky se samozřejmě poskytuje i  tehdy,  když bude oprav motocyklu v době platnosti záruky více.

Záruka mimo jiné zvyšuje hodnotu motocyklu při jeho dalším prodeji, protože je vázána na motocykl a tudíž se převádí na nového majitele. Podmínkou pro uznání záručních nároků jsou pravidelné servisní prohlídky, které musí být provedeny ve smluvním autorizovaném servise. 

Uzavření záruky proběhne na základě provedené celkové inspekce motocyklu. Cena této inspekce je 2500,- Kč včetně DPH. 

Využijte této možnosti a získejte:

  • rozsáhlou ochranu před nečekanými náklady a opravami
  • zajištění likvidity v případě oprav
  • velká jistota při plánování
  • zachování hodnoty Vašeho motocyklu


Lze uplatnit na motocykl po uplynutí tovární záruky.* 

(*nelze poskytnout po uplynutí tovární záruky na 5 let - pouze záruky 2 a 3 leté)

Záruka 12 měsíců
7200 Kč s DPH
Záruka 24 měsíců
9900 Kč s DPH

Již uzavřenou záruku lze prodloužit vždy o jeden rok za částku 7500 Kč s DPH.


V případě zájmu  kontaktujte náš servisní tým, rádi Vám ochotně poskytneme informace o rychlém a bezproblémovém vyřízení záruky.

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat