Modely

Zpět

Speciální cenové zvýhodnění vybraných motocyklů BMW!

Jelikož sezóna ještě neskončila, připravili jsme pro Vás akční cenové zvýhodnění u vybraných modelů BMW Motorrad!

V BMW Motorrad CarTec Group myslíme na všechny příznivce jízdy v jedné stopě, a tak máme nabídku od modelové řady Adventure až po řadu Sport.

Konkrétně se jedná o tyto motocykly:

BMW F 800 GS

BMW F 800 GS Adventure

BMW R nineT Scrambler

BMW S 1000 RR

BMW S 1000 XR

Prohlédněte si je a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás!

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat