Modely

Zpět

SPECIÁLNÍ ZIMNÍ SERVISNÍ KAMPAŇ SE SVOZEM MOTOCYKLU ZDARMA.

KDO SE V ZIMĚ STARÁ, V LÉTĚ JEZDÍ.


Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám představili naší speciální zimní kampaň. Od 1. listopadu 2019 do 28. února 2020 nabízíme vyzvednutí motocyklu či skůtru BMW zdarma v případě objednání pravidelné servisní údržby.

Neváhejte a objednejte si u servisního poradce vyzvednutí motocyklu již dnes. KONTAKT


Kromě této servisní nabídky máme připraveny zimní produkty za výhodných podmínek, které během zimního období ocení každý milovník jedné stopy. DOPLŇKY K MOTOCYKLŮM.


Protože pouze u nás Vám zaručíme nekonečnou radost z jízdy na motocyklu BMW.


Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat