Přeskočit na obsah
CarTec Group

CARTEC GROUP | PRAHA

Teploty klesají a s přibývajícími vrstvami oblečení je každému motorkáři jasné, že se sezóna pomalu chýlí ke svému závěru. V sobotu 14.10. jsme se proto stylově rozloučili s moto sezónou v obou Mekkách každého fandy BMW Motorrad – v CarTec Group | Praha a Ostrava.

V Praze se sešlo více než sedmdesát strojů BMW. Jsme vděčni za neutuchající podporu a je vidět, že obliba naší pražské pobočky u motorkářů roste rod od roku. Po krátkém přivítání naším mototýmem následovala pochoutková snídaně složená z vybraných lahůdek a společný pokec v přátelské atmosféře našeho showroomu.  Následně jsme v menších skupinkách vyrazili na vyjížďku s cílem v Pekelných Dolech, kde jme si dali něco lehkého na zub a za hrubé nepřízně počasí vyrazili zpět do Prahy.

Počasí přálo připraveným a ti nejdrsnější z nás, pak dorazili  do našeho showroomu BMW Motorrad, kde byl již připraven stylový TEX MEX Food truck, skvělé burgery, žebra, hektolitry (nejen) piva a vůbec ty nejvíc nejlepší pochoutky, které si naši přátelé motorkáři zaslouží. Pražskou sezónní afterparty 2023 doprovázenou nepřízní počasí, ale o to přátelštější a ve všech směrech skvělou atmosférou, jsme zakončili až po půlnoci a doufáme, že jste si ji užili stejně skvěle, jako my. (Pokud si dobře vzpomínáme)

Za celý pražský mototým děkujeme za skvělé zážitky v průběhu roku a za vaší nekonečnou přízeň. Díky, těšíme se na vás!

Váš tým BMW Motorrad CarTec Praha

FOTOGALERIE