Modely

Zpět

ZIMNÍ SERVISNÍ KAMPAŇ SE SVOZEM MOTOCYKLU.


KDO SE V ZIMĚ STARÁ, V LÉTĚ JEZDÍ.

Zima a konec motorkářské sezóny jsou ideálním časem pro provedení všech servisních úkonů, které tvůj stroj potřebuje. Jenže je také známá svým vrtkavým počasím, takže se ti většinou moc nechce přepravovat mašinu po vlastní ose na servis, nemluvě o tom, že na to nejspíš nemáš ani čas. Díky naší bezplatné* službě „Collect and Return“ tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase přivezeme domů. Potřebné servisní práce provádíme rychle a tvá motorka je tak vždy v optimální formě, což je pohodlné a hlavně šetří tvůj čas, eliminuje tvůj strach z přepravy a ušetří tě ukrutných front na servise na začátku sezóny. 

Dále pro tebe máme akci DIAGNOSTIKA ZDARMA PRO MOTOCYKLY STARŠÍ 5 LET. >>> Více informací ZDE <<<

AKCE PLATÍ OD 1. LISTOPADU 2022 DO 28. ÚNORA 2023 v případě objednání pravidelné servisní údržby. 

Neváhejte a objednejte si u servisního poradce vyzvednutí motocyklu již dnes. Zimní svozy můžete využít na našich pobočkách CarTec Praha, CarTec Olomouc i CarTec Ostrava. >>> KONTAKT <<<

Kromě této servisní nabídky máme připraveny zimní produkty za výhodných podmínek, které během zimního období ocení každý milovník jedné stopy. >>> DOPLŇKY K MOTOCYKLŮM <<<

Protože pouze u nás Vám zaručíme nekonečnou radost z jízdy na motocyklu BMW.

Těšíme se na Tvoji návštěvu!

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

* Svoz nabízíme zdarma při dojezdové vzdálenosti max. 30 km od našeho servisního místa. Při větší vzdálenosti vždy odečteme zmíněných 30 km, které od nás máte zdarma a za každý další kilometr účtujeme 12 Kč/km. V případě skupinových svozů vám připravíme kalkulaci individuálně. 

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat