Přeskočit na obsah
CarTec Group

Zima v jedné stopě.

Zimní testovací motokemp 2023 ve Španělsku

Opět – jak tradice velí – jsme pro nadšence z řad našich zákazníků BMW Motorrad CarTec Group, připravili netradiční akci spočívající v testování motocyklů BMW a nejnovějších modelů BMW Motorrad. Testovačka se odehrála v rámci zimního motokempu (18.1. – 22.2.2023) v prosluněném Španělsku.

Naši zákazníci se společně s naším BMW Motorrad týmem proháněli po kouzelné a pro motorkáře zaslíbené Esteponii, která se nachází nedaleko Malagy. Tato oblast učaruje každému milovníku jedné stopy a pro motocykly BMW je jako stvořená. V rámci společných vyjížděk jsme navštívili – mimo jiné – i nejjižnější bod kontinentální Evropy a naše motocykly BMW spolykaly desítky kilometrů dokonale klikatých zatáček v pohoří Sierra Bermeja.

Hojná účast, skvělá nálada a přátelská atmosféra provázela každý, z celkem čtyř turnusů. Vážíme si vaší přízně, zájmu a věříme, že každý, kdo spolu s námi podobnou akci absolvuje se na vlastní kůži přesvědčí, že rozdíl je v přístupu.

Všem účastníkům – fandům BMW Motorrad – děkujeme a již dnes se těšíme na další ročníky naplněné pohodou a fantastickými zážitky.

Váš tým BMW Motorrad 

FOTOGALERIE